Gości online:   10

       

 

Warunki zakupu

1) Zamówione obiekty przesyłamy za pobraniem pocztowym lub po wpłacie przelewem.

2) "Za pobraniem" wysyłamy tylko zakupy do wartości 1000 zł.
3) Koszty przesyłki pokrywa wtedy odbiorca i są one doliczane do ceny przez kuriera.
4) W przypadku zamówienia pojedyńczych obiektów, których cena przekracza 1000 PLN,  my ponosimy koszty przesyłki, jednak nie dotyczny to: transportu mebli, luster, kolumn, lamp i wieloczęściowych serwisów porcelanowych na terenie Polski oraz wszelkich wysyłek poza granice Polski. Koszty przesyłki tych obiektów zawsze obciążają kupującego, a zapłata nie może się odbyć "za pobraniem".
5) W przypadku sprzedaży z wynegocjowaną ceną niższą od wywoławczej - koszty przesyłki zawsze obciążają kupującego ( nawet jeśli cena zakupu przekracza 1000 zł ). Jeżeli na życzenie kupującego w obiekcie dokonano po zakupie napraw, konserwacji lub ulepszeń na nasz rachunek - a cena obiektu pozostała bez zmian - koszt wysyłki też obciąża kupującego, bo dokonane ulepszenia i naprawy traktuje się jak rabat w cenie.

6) Jeżeli transport zakupionych mebli odbywać się będzie samochodem naszej firmy - kosztuje to 1 zł za każdy przejechany kilometr.

7) Rezerwacje obiektów dokonane przez formularz zakupu są honorowane przez okres do 2 tygodni (14 dni), po czym obiekty niewykupione znów stają się ogólnie dostępne, a wpłacone zaliczki są zwracane.
8) Na życzenie wystawiamy faktury "VAT- marża".
9) Klienci mogą dokonywać zakupów przez wpłatę na e-konto.

96 1090 1492 0000 0000 4904 9502

Santander Bank Oddział Szczecin,

Jacek Bukowski, 
71-335 Szczecin, Wojska Polskiego 162.

11) Obiekty wstawione w komis, które przeszły sesję zdjęciową i zostały opracowane na stronę www - mogą być przez właściciela wycofane nie wcześniej, niż po 6 miesiącach od wstawienia.

11) Powyższe postanowienia Regulaminu obowiązują od 1 stycznia 2012 r. 

Jak kupować ?

1) Wybierz obiekt, obejrzyj duże zdjęcia, których jest najczęściej dziesięć i pokazują wszystko ze szczegółami, przemyśl cenę . Masz pytania i wątpliwości - napisz do nas  (kliknij przycisk "e-mail" obok przycisku "regulamin").
W drodze dodatkowej korespondencji wyjaśnimy wszystko. Gdy  zdecydujesz  się na zakup - kliknij link "Zamówienie".
2) Wypełnij formularz zakupu wypełniając wszystkie rubryki. Wyślij go. W formularzu podaj adres,  pod który należy wysłać zakupiony obiekt. Nasz komputer automatycznie poprosi o krótki e-mail potwierdzający zamówienie.
3) Wyślij go i czekaj na naszą przesyłkę.
4) Jeśli po upływie 48 godzin od złożenia zamówienia brak jest reakcji z naszej strony, sprawdź, czy w ogóle otrzymaliśmy zamówienie.
5) Paczki wysyłamy poprzez firmę kurierską POCZTEX, z którą mamy stałą umowę. Nie mamy wpływu na stawki pobierane przez POCZTEX (radzimy je sprawdzić na stronie tej firmy) i nie ponosimy odpowiedzialności za niedotrzymywane niekiedy terminy dostawy paczek przez POCZTEX. 
6) Klientom, którym nie zależy na szybkiej dostawie możemy wysyłać tańsze paczki poprzez Pocztę Polską - ale NIE DOTYCZY to paczek z zawartością "wrażliwą", np. cenną porcelanę, która powinna być w podróży jak najkrócej, by zminimalizować możliwość uszkodzeń.

 

 

PAMIETAJ !!!
W naszym antykwariacie (i w naszejofercie) najczęściej występują
niepowtarzające się obiekty!
Powrót


stat4u

Odwiedziny: 18808

Copyright by SMARTNET