Gości online:   9

     
     

Formularz zamówienia

Imię i Nazwisko
Ulica i Nr domu:
Kod Miasto
Telefon
E-mail
Ile Sztuk
Uwagi:
prosimy o szczegółową informację, jeśli chcą Państwo zakupić tylko pewne przedmioty z prezentowanej oferty
Cały komplet:
Forma płatności:  przelew
 za pobraniem pocztowym
   
Koszt sztuki/kompletu to: 10 000 zł
Wysyłamy POCZTEXEM

UWAGA: W związku z biurokratycznymi żądaniami Unii Europejskiej w sprawie zarządzania danymi osobowymi (RODO) uprzejmie proszę o zakreślenie poniższego okienka:

  zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Antyki Bukowski w zakresie użycia ich w  obrocie pocztowym
 


Powrót na górę| Powrót do przedmiotu

N.N. (ok. 1830/40 r.) - PORTRET DAMY EPOKI BIEDERMEIER - olej/płótno niesygnowane

N.N. (ok. 1830/40 r.) - PORTRET DAMY EPOKI BIEDERMEIER - olej/płótno niesygnowane

Olej na płótnie, tondo (62 x 62 cm) w świetle drewnianej, złoconej maskownicy pokazany w kole o średnicy 60 cm,  w ramie złoconej z epoki (88 x 88 cm).

Niesygnowany. Na podobraziu na górnej listwie blejtramu pieczołowicie zadrapany długi, odręczny napis ołówkiem informujący zapewne kto został sportretowany. Nawet nie starałem się zrobić zdjęcia, bo spod zadrapań widać bardzo słabo tylko ostatnie 4 litery: "...wska".

Polska (?) Niemcy (?) - ok. 1830/40 r.

Piękny przykład portretu biedermeierowskiego z wszystkimi typowymi dla tej epoki detalami: jest dama, strój pełen modnych wtedy koronek, obowiązkowy czepek i czyste tło, bez sztafażu.

Obraz po zabiegach konserwatorskich dokonanych w profesjonalnej pracowni w Szczecinie: podklejono fachowo jedną łatkę na płótnie (pokazuję na foto), warstwę malarską umyto, położono nowy werniks.

Stan obrazu znakomity! 

BARDZO OKAZAŁY OBIEKT!

gstat4u

Odwiedziny: 570

Copyright by SMARTNET