Gości online:   9

     
     

Formularz zamówienia

Imię i Nazwisko
Ulica i Nr domu:
Kod Miasto
Telefon
E-mail
Ile Sztuk
Uwagi:
prosimy o szczegółową informację, jeśli chcą Państwo zakupić tylko pewne przedmioty z prezentowanej oferty
Cały komplet:
Forma płatności:  przelew
 za pobraniem pocztowym
   
Koszt sztuki/kompletu to: 2300 zł
Wysyłamy POCZTEXEM

UWAGA: W związku z biurokratycznymi żądaniami Unii Europejskiej w sprawie zarządzania danymi osobowymi (RODO) uprzejmie proszę o zakreślenie poniższego okienka:

  zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Antyki Bukowski w zakresie użycia ich w  obrocie pocztowym
 


Powrót na górę| Powrót do przedmiotu

HEINRICH SCHILKING (1815 - 1895)  - " W LESIE" - akwarela/papier, sygn. 

HEINRICH SCHILKING (1815 - 1895)  -

Akwarela na papierze, a dokładniej: na lekko gąbczastej, cieniutkiej tekturce, specjalnie przeznaczonej do akwareli  (16,5 x 14,5 cm - w świetle passe-partout) pod szkłem, w stylowej, bardzo ładnej, złoconej ramce  (40,5 x 28 cm), sygnowany (lewa dół): "H. Schilking". 
HEINRICH SCHILKING (1815  - 1895) - znakomity malarz niemiecki. W latach 1835–1841 kształcił się w Akademii Sztuki w Düsseldorfie, a w latach 1843/44  studiował w Akademii w Antwerpii. W r. 1870 Piotr II, wielki książę Oldenburga, mianował go malarzem nadwornym. Na tym stanowisku pozostawał do śmierci. Uprawiał malarstwo olejne i akwarelę a znakomita większość jego prac ma bardzo małe wymiary.

Witryna Artprice notuje tylko 20 (!) wyników aukcyjnych dotyczących prac Schilkinga. Jest w handlu antykwarycznym artystą rzadko spotykanym.

STAN OFEROWANGO OBIEKTU IDEALNY.

Nie przewiduję obniżki ceny!!

gstat4u

Odwiedziny: 273

Copyright by SMARTNET